Shuttlerun test tijdens de LO-les

7 juni 2024

Onlangs heeft LO-docent Hakan een shuttlerun test gedaan met de leerlingen. De shuttlerun test is niet alleen een meting van fysieke fitheid, het is ook een kans voor onze leerlingen om hun doorzettingsvermogen en teamwork te tonen. Het is een moment waarop ze kunnen laten zien wat ze hebben geleerd en hoe ze zijn gegroeid sinds de vorige test.

‘Wat een fantastische prestatie van al onze leerlingen die hebben deelgenomen aan de recente shuttlerun test! Ik ben ontzettend trots om te zien hoe ze hun uiterste best hebben gedaan en hun grenzen hebben verlegd. Het is belangrijk om te benadrukken dat sport niet alleen draait om fysieke uitdagingen, maar ook om mentale kracht. Onze leerlingen hebben laten zien dat ze over de juiste mindset beschikken om obstakels te overwinnen en te groeien, zowel op het sportveld als daarbuiten.
Graag wil ik bijzondere felicitaties sturen naar de leerlingen die de hoogste scores hebben behaald tijdens de test. Proficiat Tanvi en Delgash!’

Terug naar het overzicht