Laatste lesdag op de Kasteel Hillenraedtstraat

3 juli 2020

Op vrijdag 3 juli vonden de laatste lessen op onze locatie aan de Kasteel Hillenraedtstraat te Roermond plaats. Op een iets andere manier dan we gewend zijn, sluiten we het schooljaar af. We nemen ook afscheid van onze locatie in het gebouw van ROC Gilde. Alleen op zaterdag 4, maandag 6 en dinsdag 7 juli zullen een aantal van onze leerlingen nog een mondeling college-examen afleggen in het kader van het staatsexamen VMBO TL. En vanaf woensdag rest ons niets meer dan inpakken.

Vanaf 1 augustus zijn we gevestigd aan de Jagerstraat 2 te Roermond. Op dit moment wordt het hard gewerkt om het gebouw klaar te maken voor onze komst, zodat we op dinsdag 25 augustus onze leerlingen kunnen ontvangen in het nieuwe pand.

Terug naar het overzicht